Movies
Ratings
201
The French DispatchRated ★ 4.0
The GuiltyRated ★ 2.5
SeaspiracyRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 5.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 0.5
CruellaRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.0
The Kirishima ThingRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
TenetRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 2.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Liz and the Blue BirdRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.5