Titles you rated
Begin AgainRated ★ 3.0
Last NightRated ★ 5.0
HulkRated ★ 4.0
Lost In LoveRated ★ 2.5
Take Care of My CatRated ★ 5.0
My Left Foot: The Story of Christy BrownRated ★ 4.0
Ernest & CelestineRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
DoubtRated ★ 5.0
Gloomy SundayRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Crush and BlushRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 5.0