Series
Ratings
221- You Stole My HeartRated ★ 2.0
Panda and HedgehogRated ★ 3.0
The Secret LoversRated ★ 2.0- Some Like It HotRated ★ 3.0
Little Mom Scandal Season 2Rated ★ 2.5- A Problem at My Younger Brother's HouseRated ★ 3.0
- Jump 2Rated ★ 4.0
Chunja's Happy EventsRated ★ 4.0- Single Dad in LoveRated ★ 3.0
Love MarriageRated ★ 2.0
Bad CoupleRated ★ 2.0
Golden AppleRated ★ 2.0
Wife ReturnsRated ★ 2.0
Little Mom Scandal Season 1Rated ★ 3.5- Match Made in HeavenRated ★ 4.0
- Under The RainbowRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Heaven & EarthRated ★ 2.0- Great InheritanceRated ★ 3.0
Mackerel RunRated ★ 3.5