Movies
Ratings
25
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
RedRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0