Titles you rated
The MastermindRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 1.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5