Movies
Ratings
837
AssassinationRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Freddy vs. JasonRated ★ 3.0
[REC]²Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
You're NextRated ★ 3.0
The CollectionRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Repo MenRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.5
The NegotiatorRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.5
The Lego MovieRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5