Series
Ratings
131
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0
Severance Season 2Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Orange DaysRated ★ 5.0
Ikitoshi Ikeru MonoRated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Normal PeopleRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Breakfast, Lunch & DinnerRated ★ 3.0
Ugly DeliciousRated ★ 4.0
Ugly DeliciousRated ★ 4.0
Somebody Feed Phil Season 5Rated ★ 3.5
Somebody Feed PhilRated ★ 4.0
Somebody Feed Phil Season 3Rated ★ 4.0
Somebody Feed PhilRated ★ 4.0
Somebody Feed PhilRated ★ 4.0
Sharp ObjectsRated ★ 4.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 4.0