Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Everyday HostRated ★ 3.5- The Case Study of VanitasRated ★ 5.0
The Case Study of VanitasRated ★ 5.0
MedalistRated ★ 4.5
ID: INVADEDRated ★ 4.5
Blue PeriodRated ★ 4.0- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 4.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5