Movies
Ratings
1101
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
House of GucciRated ★ 3.5
GeostormRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
OfficeRated ★ 2.5
One-LineRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5