Titles you rated
Someone SpecialRated ★ 2.5
Don't BreatheRated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0