Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Pangolin: Kulu's JourneyRated ★ 3.5
IbelinRated ★ 3.5
BrickRated ★ 1.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Red NoticeRated ★ 2.0
HavocRated ★ 2.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.0
Snow WhiteRated ★ 1.5
The Electric StateRated ★ 2.0
Carry OnRated ★ 3.0
Demon CityRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
NocturnalRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 2.5