Titles you rated
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
SupacellRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5