Series
Ratings
63
Big Little LiesRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
HotelierRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.5
MRated ★ 4.0- Loving YouRated ★ 3.0
Lie to MeRated ★ 3.0
City HallRated ★ 4.0
All About EveRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.5
Summer ScentRated ★ 2.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 3.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.5
The Great DoctorRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 3.0