Movies
Ratings
1591
AnoraRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Parallel MothersRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
NebraskaRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
SidewaysRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 3.0
The Seed of the Sacred FigRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 3.5
NocturnalRated ★ 1.5
A Place Called SilenceRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
HavocRated ★ 3.0