Movies
Ratings
93
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Red SparrowRated ★ 2.0
AnnaRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Molly's GameRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.0
HerstoryRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Bombshell: The Hedy Lamarr StoryRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
BumblebeeRated ★ 3.5
Miss StevensRated ★ 3.0
Mary Queen of ScotsRated ★ 3.0