Movies
Ratings
169
Begin AgainRated ★ 4.5
VolcanoRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 4.5
The ScentRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0