Series
Ratings
14- The PeakRated ★ 3.5
 
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0