Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 3.5
나쁜계집애: 달려라 하니Rated ★ 2.5
MahjongRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 3.0
Event HorizonRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 2.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 2.5