Series
Ratings
59- DoubtRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Sunderland Til I DieRated ★ 4.0
Sunderland Til I DieRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
OzarkRated ★ 4.5
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 4.5
My FamilyRated ★ 4.5
Sgt. FrogRated ★ 4.5
Digimon FrontierRated ★ 2.0
Digimon TamersRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5