Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 3.0
OzarkRated ★ 1.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Mystic Pop-up BarRated ★ 4.5
Familiar WifeRated ★ 3.0
AJ and the QueenRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 1.5
StartupRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 2.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 5.0