Series
Ratings
185- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.5
A Woman Who Plays WithRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Big MouthRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
An Incurable Case of LoveRated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 3.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
#RemoloveRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 3.5
Beat CoinRated ★ 3.5
The Time HotelRated ★ 3.0