Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
All We Imagine As LightRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
20th Century WomenRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 3.5
The Lost DaughterRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 3.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.5
ScrapperRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5