Movies
Ratings
522
A Quiet Place: Day OneRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 3.5
HuntRated ★ 2.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Emergency DeclarationRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
PapillonRated ★ 5.0
Tomb of the RiverRated ★ 2.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0