Titles you rated
SplashRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 2.0
Railroad ManRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 2.0
JFKRated ★ 4.0
Painted FireRated ★ 3.0
Far and AwayRated ★ 3.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 3.0
Love NowRated ★ 2.0
TremorsRated ★ 3.0
The Gingko BedRated ★ 3.0
Armour of God II: Operation CondorRated ★ 4.0
Casino RaidersRated ★ 4.0
Dragon InnRated ★ 2.0
A LoveRated ★ 3.0
A Moment of RomanceRated ★ 3.0
Ashes of TimeRated ★ 2.0
The PianoRated ★ 2.0
SopyonjeRated ★ 3.0