Titles you rated
Blade IIRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
An American CrimeRated ★ 2.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
White NightRated ★ 3.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 3.0
The Unknown WomanRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Love Me If You DareRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 4.0
The Long Kiss GoodnightRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0