Titles you rated
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 2.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
CallRated ★ 2.0
BargainRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
Plum BlossomRated ★ 2.0
The SwindlersRated ★ 2.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.0
The BrosRated ★ 2.0
UnstoppableRated ★ 2.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.0
Start-UpRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.0
EternalsRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5