Movies
Ratings
152
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 3.5
The SpiesRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 2.5
Mr. GoRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0