Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
War HorseRated ★ 4.0
UpRated ★ 2.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
ThirstRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
MotherRated ★ 2.0
The HostRated ★ 4.0
King KongRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
BlindRated ★ 3.0