Movies
Ratings
215
Love in the Big CityRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.5
Heart Is 2Rated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 1.0
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 4.0