Movies
Ratings
32
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 1.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 1.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0