Titles you rated
The StingRated ★ 5.0
ScoutRated ★ 2.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
Last PresentRated ★ 2.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 2.0
Let Me InRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 5.0
White NightRated ★ 2.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 1.0
pace makerRated ★ 1.0
Empire of the SunRated ★ 5.0