Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 2.5
The 5th WaveRated ★ 3.0
AdoreRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
HitchRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5
Point BreakRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5