Titles you rated
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 4.0
DittoRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Meet the ParentsRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0