Series
Ratings
38
The 13 Lords of the ShogunRated ★ 3.0
Love with a CaseRated ★ 4.0- チア☆ダンRated ★ 3.5
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0- Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 5.0
KyojoRated ★ 4.0- Kyojo 2Rated ★ 4.0
- Kazama Kimichika: Kyojo ZeroRated ★ 4.0
Keishicho OutsiderRated ★ 4.0
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 4.5
Wana no SensoRated ★ 3.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.0
PICU: Pediatric Intensive Care UnitRated ★ 4.0
Temisu no Kyoshitsu: Legal Seishun HakushoRated ★ 3.5
Doctor PrisonerRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 0.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5