Titles you rated
Another ChildRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
Wet DreamsRated ★ 2.5
Step UpRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Righteous TiesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5