Titles you rated
The UntamedRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
My Long Awaited Love StoryRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Ossan's LoveRated ★ 4.5
PornographerRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Magical Girl OreRated ★ 4.0
Arakawa Under the Bridge x BridgeRated ★ 3.5
Mr. Osomatsu Season 2Rated ★ 3.5