Movies
Ratings
162
CruellaRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 2.0
Insadong ScandalRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 1.5
The Spy Gone NorthRated ★ 2.0
Ernest & CelestineRated ★ 3.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 3.5
ResistanceRated ★ 3.5
Close-KnitRated ★ 2.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 0.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
FrankenweenieRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.0
RioRated ★ 1.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 1.5- The Case of Hana & AliceRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 0.5