Series
Ratings
30
Kill la KillRated ★ 0.5- Soul EaterRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Street Woman FighterRated ★ 5.0
DorohedoroRated ★ 5.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Kemono JihenRated ★ 5.0
xxxHolic: RōRated ★ 4.0
xxxHOLiC - Lou AdayumeRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
BondingRated ★ 4.5
Tuca & BertieRated ★ 5.0
DraculaRated ★ 1.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 0.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 2.5- xxxHOLiC KeiRated ★ 5.0