Titles you rated
Spider-ManRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0