Titles you rated
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Aggretsuko Season 3Rated ★ 3.5
AggretsukoRated ★ 3.5
AggretsukoRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0