Titles you rated
All the Long NightsRated ★ 5.0
Tokyo SonataRated ★ 4.5
StonewallingRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 3.5
Project SilenceRated ★ 2.0
Vive L'AmourRated ★ 4.5
The GraduateRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 2.0- WonderlandRated ★ 2.5
The SalesmanRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
Small, Slow but SteadyRated ★ 3.5
SuspiriaRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0