Movies
Ratings
163
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
TroubleshooterRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
TroyRated ★ 4.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0