Titles you rated
PassengersRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
FallRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.0
HushRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 2.5
LavaRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.5