Titles you rated
Perhaps LoveRated ★ 3.5
Personal ShopperRated ★ 3.5
The Green RayRated ★ 4.0
The PostRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
Annie HallRated ★ 4.0
ManhattanRated ★ 4.0
Everyone Says I Love YouRated ★ 3.5
Mighty AphroditeRated ★ 3.5
Anything ElseRated ★ 3.5
Hollywood EndingRated ★ 4.0
ScoopRated ★ 3.5
You Will Meet a Tall Dark StrangerRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 3.5
Irrational ManRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 4.0
Night and DayRated ★ 3.5
HahahaRated ★ 4.0