Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 0.5
DownsizingRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The RoadRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
K-19: The WidowmakerRated ★ 3.5
The AccountantRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0