Movies
Ratings
127
My Name Is KhanRated ★ 4.0
RioRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
ChaplinRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Shakespeare in LoveRated ★ 2.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 2.0
BreathlessRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 2.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0