Titles you rated
The AvengersRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 2.0
BlindnessRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 2.5
22 Jump StreetRated ★ 4.5
21 Jump StreetRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 2.0