Titles you rated
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Vampire ProsecutorRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 2.0
GhostRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 2.0- Nine Tailed FoxRated ★ 1.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 4.0