Movies
Ratings
426
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Shohei Ohtani - Beyond the DreamRated ★ 2.5
Ad AstraRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
ArgylleRated ★ 1.5
SicarioRated ★ 4.0
Downfall: The Case Against BoeingRated ★ 4.0