Titles you rated
Cells at Work!Rated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.5
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Bungo Stray DogsRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0